Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

HESABIM
GİRİŞ YAP

Hemen giriş yap alışverişe devam et!

veya
E-bülten Aboneliği

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun!

Dionesse Paçuli Uçucu Yağı 10 Ml

299.00 TL

Paçuli Uçucu Yağ

Adını Hint dilindeki "Pacholi”  kelimesinden yani "Kokmak” kelimesinden alır.

Günümüzde, Paçuli bitkisi ve yağı daha çok Hippi kokusu olarak da bilinir. 

Paçuli uçucu yağı, nane familyasından olan Pogostemon Cablin bitkisinin yapraklarının damıtılma yoluyla elde edilmiş tamamen doğal olan bitki öz yağıdır. Güçlü, odunsu ve tatlı bir misk kokusu vardır. Parfüm ve deodorant yapımında tercih edilir.

Mucizevi bir bitkidir. Kuru ciltler için ekstra faydalıdır.

Ürün Açıklaması

Güçlü bir cilt, aroma ve ruh hali değişimi için Dionesse Paçuli yağı ideal bir uçucu yağıdır. Paçuli bitkisinin yapraklarından çıkarılan Paçuli esansiyel yağının hem zihin hem de beden için birçok kullanımı ve faydası vardır. Paçuli yağı çeşitli cilt faydaları içerir. Kırışıklıkların, lekelerin ve cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Dionesse Paçuli esansiyel yağı pürüzsüz ve parlak bir cilt yaratır. Paçuli esansiyel yağının tatlı ve misk kokusu genellikle parfümlerde ve kolonyalarda kullanılır. Cilde uygulandığında doğal bir misk yayabilir.

Dionesse Paçuli Esansiyel Yağ Kullanımları ve Faydaları

1. Paçuli esansiyel yağı, oldukça topraklayıcı bir kimyasal bileşen olan Patchoulol ile zengindir. Bu bileşen ve benzeri diğerleri nedeniyle, Paçuli yağının duygular üzerinde topraklama ve dengeleme etkisi vardır. 

2. Paçuli uçucu yağının inanılmaz cilt bakımı faydalarını kaçırmayın, günlük yüz rutininizin bir parçası yapın. Pürüzsüz ve parlak bir cilt için yüzünüze bir ila iki damla Patchouli esansiyel yağı uygulayın. Sonuçlarını seveceksiniz!

3.  Basit ve etkili bir ağız temizliği için mutlaka deneyiniz.

4.  Paçuli esansiyel yağı ve Nane yağının topraklama ve enerji verici özelliklerinin tadını çıkararak günün stresini arkanızda bırakabilirsiniz. Uzun bir çalışma gününden sonra, Paçuli esansiyel yağını Nane yağı ile birleştirin ve bu karışımı alnınıza, boynunuzun arkasına uygulayınız. Paçuli yağı, duygular üzerinde topraklama ve stabilize edici bir etki sağlarken, nane gerginlik duygularını hafifletmek için çalışır.

5.  Patchouli yağının cilt faydalarını en iyi şekilde almak için günlük nemlendiricinize birkaç damla Patchouli ekleyin veya doğrudan bir veya iki damla Patchouli esansiyel yağını cildinize uygulayın. Paçuli uçucu yağı kullanmak kırışıklıkların, lekelerin veya sorunlu cilt bölgelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olacaktır.

6.  Paçuli yağı, parfüm ve kolonya endüstrisinde misk kokusu için sıklıkla kullanılmaktadır. Paçuli, misk kokusu oluşturmak için de kullanılabilir ve çiçek esansiyel yağlarıyla birleştirildiğinde kolayca tatlı bir aromaya dönüşür.

Paçuli Uçucu Yağı ile İyi Karışan Yağlar

Paçuli difüzyon için Sandal Ağacı , Portakal,  Nane , Sardunya , Lavanta ,Gül esansiyel yağlarıyla iyi uyum sağlar .

Dikkat

Olası cilt hassasiyeti. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, doktorunuza danışınız. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgeler ile temasından kaçınınız. Ürünü uyguladıktan sonra en az 12 saat güneş ışığından ve UV ışınlarından kaçınınız.

Dionesse Aromaterapi Ürünleri'nin: Üniversiteler tarafından analizleri yapılmıştır ve raporları mevcuttur. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. %100 saf ve katkısızdır. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Güçlü bir cilt, aroma ve ruh hali değişimi için Dionesse Paçuli yağı ideal bir uçucu yağıdır. Paçuli bitkisinin yapraklarından çıkarılan Paçuli esansiyel yağının hem zihin hem de beden için birçok kullanımı ve faydası vardır. Paçuli yağı çeşitli cilt fayd

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Dionesse Aynısefa Masere Yağı 50 Ml YENİ
Dionesse Gül Uçucu Yağı 5 Ml YENİ
Dionesse Soğuk Sıkım Jojoba Yağı 50 Ml YENİ
Dionesse Soğuk Sıkım Kuşburnu Yağı 50 Ml YENİ
Dionesse Sarı Kantaron Masere Yağı 50 Ml YENİ
Dionesse Papatya Uçucu Yağı - Mavi 5 Ml YENİ
Dionesse Portakal Kabuğu Uçucu Yağı 10 Ml YENİ
Dionesse Adaçayı Uçucu Yağı 10 Ml YENİ
Dionesse Nane Uçucu Yağı 10 Ml YENİ
Dionesse Limon Kabuğu Uçucu Yağı 10 Ml YENİ
Dionesse Çay Ağacı Uçucu Yağı 10 Ml YENİ

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Dionesse Papatya Uçucu Yağı - Mavi 5 Ml
Dionesse Lavanta Uçucu Yağı 10 Ml
Dionesse Limon Kabuğu Uçucu Yağı 10 Ml
Dionesse Portakal Kabuğu Uçucu Yağı 10 Ml