Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

_lang_hesabim_big
_lang_girisYap_big

_lang_girisYap_desc

_lang_veya
_lang_ebulletin_join

_lang_ebulten_desc

Aydınlatıcı Cilt Serumu 20 ml

53.99 USD 0.00 USD

BRIGHTENING SERUM

 

Aydınlatıcı Serum

TRIPLE ACTIVITY FOR SKIN BRIGHTENING

Doğal içerikler ve 3 önemli aktifle işlevselliği ve konforu üst düzey bir serumdur.

 

Delentigo™, yaşlılık lekeleriyle savaşmak ve eşit bir cilt tonu oluşturmak için tasarlanmış tere filizlerinden elde edilen bir aktiftir. Eşit bir cilt tonu oluşturur. Yaşlılık lekelerini gözle görülür şekilde azaltır. Foto-aging ve koyu lekeleri önler.

 

Pinolumin™, cildin aşırı duyarlılığını yatıştıran ve cilt kızarıklıklarını ve renk düzensizliklerini azaltan konsantre bir İsviçre fıstık çamı özüdür. Alpler Kralı olarak adlandırılan bu uzun ömürlü çam pinosylvin içerir. Bunun birkaç biyolojik yolla iltihabı azalttığı bilinmektedir.

Klinik çalışmalar, Pinolumin™'in yüzdeki lokal kızarıklığı ve yaşlılık lekelerini hem güçlü hem de gözle görülür şekilde azaltabildiğini ve bunun da genel cilt tonu homojenliğinde gözle görülür bir artışa yol açtığını göstermiştir.

Pinolumin™ COSMOS ve NATRUE onaylıdır.

 

Tiny White; Bitki Kaynağı ayı mersinidir. Kuzey Kutbu tarzı iklimlere uyarlanmış bir cüce çalı türüdür. Arbutin, C vitamini, E, F, üzüm çekirdeği doğal şeffaf bir aktiftir.

Bitkisel ilaçlarda yüzyıllardır kullanılan ayı mersini yaprakları, arbutin içerir. Genel cilt renk eşitlemesi için kullanabilirsiniz. Göz çevresi, dekolte bölgesi, koltuk altı, özel bölgeler ve cilt lekesi ve kararmaları olan yerlere uygulanabilir.

 

Bu ürün içeriğinde Niacinamide %10 oranında bulunmaktadır. Cildin ihtiyacı olan B3 vitaminini sağlar akne oluşumunu engeller. Gözenekleri daraltır. Tenin daha canlı ve aydınlık olmasını sağlar. Koyu lekelerin rengini açar ve cildi beyazlatır. Kızarıklık görünümünü azaltır. Cildin yapısını onarır ve yeni lekelerin oluşumunu önler.

 

Serumun yapısında bulunan bir diğer madde ise hindiba (Cichorium intybus) köklerinden elde edilen PolyFructol Plus’tır. Kuru cildi anında ve derinlemesine nemlendirir. Cilt elastikiyetini ve sıkılığını artırır. Cilt bariyerini korur ve yeniler. 48 saat nemlendirme sağlar.

 

Brightening Serum, yüz, dekolte, koltuk altı ve özel bölgelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz etkinliği üst seviyede bir serumdur. Temiz cilde uygulanır.

 

Delentigo, bahçe teresi (Lepidium sativum) filizlerinden elde edilen yaşlılık ve cilt lekelerinde etkili çok özel bir aktiftir.

NanoWhite, güçlü beyazlatıcı bileşenleri birleştiren bir lipozomal preparattır. Ayı üzümünden elde edilen doğal arbutin, pigmentasyon sürecinin anahtar enzimi olan tirozinazı güçlü bir şekilde engellerken, glutatyon ve C vitamini, beyazlatıcı ve antioksidan özellikleriyle NanoWhite'ın aktivitesini güçlendirir.
Ayrıca bu aktifte bulunan yabanmersini yaprakları, arbut

_lang_yorumEkleyebilmenIcin
_lang_yorumEkleyebilmenIcin

_lang_compareDegerlendirme » puan

_lang_kategorininEnCokSatanlari

Golden Touch Oil 57.43 USD0.00 USD
Golden Touch Gel 57.43 USD0.00 USD
Dionesse Pink Clay Mask 7.43 USD0.00 USD
purple clay mask 7.43 USD0.00 USD
Lavender Water 8.04 USD0.00 USD