Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

_lang_hesabim_big
_lang_girisYap_big

_lang_girisYap_desc

_lang_veya
_lang_ebulletin_join

_lang_ebulten_desc

Pink Clay Orange Soap

10.07 USD 0.00 USD

Pembe Kil: Olgun ciltler için idealdir. Yatıştırıcı gücü ile cildi sakinleştirir. Ölü hücreleri kaldırır. Selülit ve lokalize yağların yakılmasına ve boşaltılmasına yardımcı olur. Doku gevşekliği tedavileri için endikedir. Cilt sarkmasını engeller. Bağ dokusu bozulmasına karşı savaşır.

Skin Clear Forte : Cilt-Saç conditioning, arındırma, antioksidant, sıkılaştırıcı, koruyucu, emolyent, mikro-sirkülasyonu uyarıcı, büzücü, koruyucu ve besleyicidir. Vitamin yönü ile çok dolu bir aktif maddedir.

Plantafluid® Anti - Irritation Complex; Hassas ve stresli ciltler için cilt bakım ürünleri formülasyonlarında kullanılan bitki kaynaklı bir aktiftir. Yatıştırıcı, sakinleştirici ve sinerjik etkilere sahiptir. Cildin doğal iyileşme aktivitelerini destekler ve cildi sıkılaştırır.

Niacinamide : Erken yaşlanma çizgilerini önler. Ciltte ki ince çizgilerin azalmasını sağlar. Cildin daha aydınlık ve ışıl ışıl görünmesini sağlar. Akneli cildi sakinleştirmek ve kızarıklığı almakta etkilidir. Koyu leke görünümünü giderir. Cildi nemlendirir ve cilt hassasiyeti azaltır.

MossCellTech : Hücre yenilenmesini hızlandırır. Cilt bariyeri belirteçlerinin uyarılmasını sağlar. Aşırı sıcaklık ve nem koşullarının neden olduğu hasarlara karşı koruma sağlar.

Portakal Uçucu Yağı: Cilde tazelik ve canlılık verir.

Paçuli yağı : Kırışıklıkların, lekelerin ve cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Paçuli esansiyel yağı pürüzsüz ve parlak bir cilt yaratır.

Organik Gül Suyu: Cildi ve saçları yatıştırır. Gözenekleri azaltır. Siyah noktaları yok eder.

İngredients: Glycerin, Stearic Acid, Propylene Glycol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Aqua, Cocamide DEA, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sorbitol, Kaolin, Sodium Chloride, Sodium Thiosulphate, Rose Damacena Oil, Triethanolamine, Citrus Sinensis Peel Oil expressed, Niacin, Phytol, Isomalt, Rosa canina fruit oil Aloe Barbadensis Leaf Juice, Echinacea Purpurea Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Tilia Cordata Flower Extract, Inulin, Phenoxyethanol, Lecithin, Xanthan Gum, Linum Usitatisssimum Seed Extract, Cucurbita Pepo Seed Extract, Ononis Spinosa Root Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Thymus Vulgaris Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil.

_lang_yorumEkleyebilmenIcin
_lang_yorumEkleyebilmenIcin

_lang_compareDegerlendirme » puan