Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

HESABIM
GİRİŞ YAP

Hemen giriş yap alışverişe devam et!

veya
E-bülten Aboneliği

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun!

Biz Kimiz

Toprak ne verdiyse…diye başlayan bir yolculuk hikayesi...

2019 yılında kurulan Dionesse; yenilikçi, tasarımcı ve yenilenebilir bir anlayışa sahip. Bilinçli üretim ve hikayeleriyle, daha yaşanabilir bir dünyada, hayata odaklanan bir yaşam tarzı markasıdır.

Dionesse, kişinin hayatına giren nesneleri oluşturmaya giden süreci, hem anlamanın hem de saygı duymanın önemli olduğuna inanıyor. Markanın amacı; misyonuna uygun ürünler üretmek ve anlamlı değişime katkıda bulunma fırsatı sağlamaktır. Dionesse markası, ürettiği gelirle doğal yaşamı, su kaynaklarını ve mavi dünyayı korumaya yönelik yenilikçi ürün ve yatırımlara destek olma çabasındadır. Tüm ticari yolculuğunu bu anlayışa göre kurgulamıştır.

Dionesse'nin doğayla bütünleşen düşünceleri, toprağı geleceğe daha verimli ve yaşanabilir bir şekilde aktarma çabalarıyla devam ediyor. Üretim için seçtiği kaliteli hammaddelerde aradığı ilk özellik, üretim süreci ve yenilenebilirliliktir. Geliştirdiği formüllerde ve ortaya koyduğu ürünlerde insana saygı ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine odaklanılmıştır. Hammadde seçiminden çalışma şartlarına, paketlemeden en son dokunuşa kadar doğayı, hayvanları ve onlarla güzel bir dünyada yaşama hayali kuran insanları mutlu etmenin ve korumanın ideale dönüştüğü bir markadır.

Yüksek teknoloji ile elde edilen hammaddeler Dionesse'de doğayı ve doğallığı bozmayan, insanları mutlu eden formülasyonlara dönüştürülmektedir. Dionesse ürünleri kullanım ve sonrası fayda ve kişisel mutluluk odaklıdır.