Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

Tüm Sabunlarda 4 Al 3 Öde Fırsatı!

HESABIM
GİRİŞ YAP

Hemen giriş yap alışverişe devam et!

veya
E-bülten Aboneliği

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun!

Biz Kimiz

Toprak ne verdiyse…diye başlayan temiz bir yolculuk hikayesi...

2019 yılında kurulan Dionesse; yenilikçi, tasarımcı ve yenilenebilir bir anlayışa sahip. Bilinçli üretim ve hikayeleriyle, daha yaşanabilir bir dünyada, hayata odaklanan bir yaşam tarzı markasıdır.

Dionesse, kişinin hayatına giren nesneleri oluşturmaya giden süreci, hem anlamanın hem de saygı duymanın önemli olduğuna inanıyor.

Markanın amacı; misyonuna uygun ürünler üretmek ve anlamlı değişime katkıda bulunma fırsatı sağlamaktır. Daha sağlıklı ve daha akıllı bir tüketimi teşvik etmek için içeriğin nelerden oluştuğunu ve tüm bileşenlerin hikayesini şeffaf bir şekilde açıklıyor ve hikayeleri ile birlikte sunuyoruz. Hammaddelerimiz hayvanlar üzerinde testler yapılmadan üretilmiş ve cilt sorunlarına ve tamamen tahrişlere neden olan zararlı içeriklerden hariç tutulmuştur.  

Yüksek teknoloji ile elde edilen hammaddeler Dionesse'de doğayı ve doğallığı bozmayan, insanları mutlu eden formülasyonlara dönüştürülmektedir. Cildimiz için iyileştirme etkilerine sahip tüm bu değerli bileşenler, en iyi hammadde ve teknolojileri birleştirerek anında ürün etkinliğini artırmak için yeterli miktarlarda bulundurur. Dionesse olarak farklı cilt tipleri ve koşulları için farklı çözümlere ihtiyaç olduğu inancıyla yola çıktık. Genel, standart bileşenlerle, ideal bir cilt peşinde koşmak yerine, bireysel cilt potansiyeline odaklanıyoruz. 

Dionesse'nin doğayla bütünleşen düşünceleri, toprağımızı ve dünyanın değerlerini, geleceğe daha verimli ve yaşanabilir bir şekilde aktarma çabalarıyla devam ediyor. Üretim için seçtiği kaliteli hammaddelerde aradığı ilk özellik, üretim süreci ve yenilenebilirliktir. Geliştirdiği formüllerde ve ortaya koyduğu ürünlerde insana saygı ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine odaklanılmıştır. Hammadde seçiminden çalışma şartlarına, paketlemeden en son dokunuşa kadar doğayı ve güzel bir dünyada yaşama hayali kuran insanları mutlu etmenin ve korumanın idealini yaşatır.

Dionesse ürünleri kullanım ve sonrası fayda ve kişisel mutluluk odaklıdır.