HESABIM
GİRİŞ YAP

Hemen giriş yap alışverişe devam et!

veya
E-bülten Aboneliği

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun!

Makaleler » Blog » DİONESSE - toprak ne verdiyse...

DİONESSE - toprak ne verdiyse...

2019 yılında kurulan yenilikçi, tasarımcı ve yenilenebilir ürün markası Dionesse, bilinçli yaşam eylemiyle daha yaşanabilir bir dünya yaratmaya odaklanan bir yaşam tarzı markasıdır. Dionesse, kişinin hayatına giren nesneleri yaratmaya giden süreci hem anlamanın hem de saygı duymanın önemli olduğuna inanıyor. Markanın amacı; misyonuna uygun ürünler üretmek ve anlamlı değişime katkıda bulunma fırsatı sağlamak. Dionesse markası, ürettiği gelirle doğal yaşamı, su kaynaklarını ve mavi dünyayı korumaya yönelik yenilikçi ürün ve yatırımları desteklemektedir.

Dionesse'nin doğayla bütünleşen düşünceleri, toprağı geleceğe daha verimli ve yaşanabilir bir şekilde aktarma çabalarıyla devam ediyor. Üretim için seçtiği kaliteli hammaddelerde aradığı ilk özellik üretim süreci ve yenilenebilirliktir. Geliştirdiği formüllerde insana saygı ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine odaklanılmıştır.

Yüksek teknoloji ile ulaşılan hammadde standardı, Dionesse'de doğallığı bozmayan ve insanları mutlu eden formülasyonlara dönüştürülmektedir. Dionesse ürünleri kullanım ve sonrası fayda ve kişisel mutluluk odaklanır.


Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim